Серія книг «Не для сторонніх очей…»

Хтось любить насолодитись однією книжкою увечері, а хтось бажає розтягувати задоволення і читати цілі серії. Адже до героїв прикипаєш всією душею і хочеться за ними спостерігати як найдовше.

В нашій віртуальній бібліотеці зібрана історія книг на всі часи Серія книг «Не для сторонніх очей…» ознайомитись можна нижче.

«Не для сторонніх очей. Коли здійснюються мрії…» Галлея Сандер-Лін

«Не для сторонніх очей. Коли здійснюються мрії…» Галлея Сандер-ЛінОблити кавою нового керівника (і за сумісництвом гендиректора великої компанії) в день знайомства? Христина дуже помилялася, коли думала, що нічого страшнішого в житті відбутися не може. Що за таємницю приховує цей чоловік, на обличчі якого так складно прочитати хоч якісь емоції? Як його поведінка пов’язана із загадковою загибеллю попереднього глави компанії? І чи здатна вона сама протистояти шантажу і хитрим вивертам ворогів, щоб не зрадити того, хто, немов дорогоцінну квітку, став по крупинці відкривати для неї своє серце?!

«Весільні пригоди в компанії суворого боса» Галлея Сандер-Лін

«Не для сторонніх очей…» Галлея Сандер-Лін«Бійтеся своїх бажань!» – каже народна мудрість. А втім, іноді бажати і мріяти дуже навіть корисно, от тільки якщо ти помічниця суворого боса, то з наслідками без його допомоги все одно не розібратися …

«Не для сторонніх очей…» Галлея Сандер-Лін