«Сексуальні питання. Від сексу до надсвідомості» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)

«Сексуальні питання. Від сексу до надсвідомості» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)Назва: Сексуальні питання. Від сексу до надсвідомості
Письменник: Ошо (Чандра Мохан Раджніш)
Рік: 2020
Видавництво: Terra Incognita
Жанри: Мотивація, Езотерика, Загальна психологія, Секс і сімейна психологія, Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст, Психологія

 

 

Анотація до книги «Сексуальні питання. Від сексу до надсвідомості» Ошо (Чандра Мохан Раджніш)

Завдяки сексу ми з’явилися на світ, завдяки сексу передаємо естафету життя нащадкам, завдяки сексу переживаємо хвилі найвищої насолоди. Чому ж нам ніяково говорити про секс, чому він досі для нас — заборонений плід, — чому ми його соромимось? Ошо — не соромиться. Він пропонує подивитися на секс під іншим кутом і зрозуміти, в чому причина нашого несприйняття. А разом з тим — усвідомити секс як дар природи, який ми досі не вміємо прийняти, як унікальну сполучну ланку між тілесною насолодою і святістю, як шлях до найвищого розвитку духовності.

Головна ідея цієї книги: люди, навчіться любити! Секс має бути вільний, не затьмарений почуттям провини, не спотворений постійним запереченням, не притлумлений. Адже йдеться не лише про задоволення тілесної потреби, а про психологічний та духовний вимір людських стосунків. І коли ми приймемо свою сексуальність і навчимося розкошувати нею, нам відкриються доти недоступні обшири нашої душі та самоусвідомлення. Без сексу любов неможлива. Без любові неможливі святощі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka