«Сатанів. Тевтонське прокляття» Екатерина Липа

«Сатанів. Тевтонське прокляття» Екатерина ЛипаНазва: Сатанів. Тевтонське прокляття
Письменник: Екатерина Липа
Рік: 2024
Видавництво: Віхола
Жанр: Пригоди, Історична література, Історичні пригоди, Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Сатанів. Тевтонське прокляття» Екатерина Липа

«Сатанів. Тевтонське прокляття» Екатерини Липи – це захоплюючий історичний роман, який переносить читача в середньовічну Україну, де лицарські традиції, кохання, великі битви і містичні артефакти сплітаються у яскраву та динамічну історію. Події розгортаються у 1410 році, коли на полі Грюнвальдської битви зустрічаються воїни польського короля та Великого князя Литовського з лицарями Тевтонського ордену.

Молодий лицар Василь Крук, ризикуючи своїм життям, рятує короля і за свій подвиг отримує в подарунок коня з королівської стайні та здобуває славу. Проте, повертаючись до рідного міста Сатанів на Поділлі, він привозить не лише нагороди. З тіла переможеного тевтона Василь знімає ладанку із загадковими знаками та бурштинове намисто, що приховують у собі дивовижні й водночас небезпечні сили.

Книга майстерно зображає життя середньовічної України, де лицарські звичаї переплітаються з залишками язичницьких культів і набігами татар. Василь Крук опиняється у вирі пригод, де він повинен скористатися чарами ладанки, яка може як дарувати йому незвичайні можливості, так і обернутися на жахливе прокляття.

«Сатанів. Тевтонське прокляття» – це історія про честь і відвагу, про любов і зраду, про вірність і боротьбу за справедливість. Роман занурює читача в захоплюючий світ середньовіччя, де кожен крок може бути вирішальним, а кожне рішення – фатальним.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Сатанів. Тевтонське прокляття» Екатерина Липа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka