«Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча» Бернард Корнвелл

«Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча» Бернард Корнвелл
Назва: Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча
Письменник: Бернард Корнвелл
Рік: 2023
Видавництво: Ранок
Жанр: Історичні любовні романи Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча» Бернард Корнвелл

У книзі “Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча” від автора Бернарда Корнвелла ми потрапляємо в захопливий світ давньої Англії, де розгортаються епічні події та загадкові інтриги.

Дія розгортається після звільнення Дангольма і усталення ладу в Нортумбрії, після чого пройшло декілька років. Головний герой, Утред Беббанбурзький, продовжує вірно служити королю Альфредові. Він засновує фортецю на Темзі та оберігає східні кордони Вессексу, що активно розширює свій вплив на інші саксонські землі.

Проте спокійне життя порушується прихідом нових загарбників, норвегів, які очолюються славетними завойовниками. Вони укладають союз із данами та готують неймовірну силу, здатну поглинути Англію. Утреду доведеться зіткнутися з новими випробуваннями, битвами та загадковими сюжетами, а також відправитися на небезпечну місію з порятунку шляхетної жінки.

Ця книга, наповнена екшеном, напруженням та складними персонажами, сповнена відважних подій і загадкових переплетень долі. Вона пропонує читачеві захоплюючу подорож у світ минулого та залишає бажання перейти наступну сторінку, щоб дізнатися, як розвиватиметься подальший сюжет.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Саксонські хроніки. Книга 4. Пісня меча» Бернард Корнвелл онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka