«Садові чари» Сара Едісон Аллен

«Садові чари» Сара Едісон АлленНазва: Садові чари
Письменник: Сара Едісон Аллен
Рік: 2007
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Садові чари» Сара Едісон Аллен

У саду за високою огорожею стоїть родинний будинок Уеверлі. Серед інших чудових рослин у цьому саду є яблуня, яка дає особливі яблука — вважається, що вони допомагають передбачати майбутнє. Та й усіх жінок Уеверлі можна назвати особливими. Вони мають незвичайні таланти. Клер може з будь-якої квітки, з будь-якої трави, що росте в її саду, приготувати таку страву, що оближеш пальчики. Стара тітонька Еванель робить людям несподівані подарунки, зміст яких відкривається набагато пізніше. А ось яким талантом може похвалитися Сідні, молодша сестра Клер, поки що неясно. Вона тільки-но повернулася додому після довгої відсутності, повернулася туди, де сподівається знайти душевний спокій. Але тіні минулого тягнуться слідом, нагадуючи про те, від чого вона бігла без оглядки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka