“Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові” Сью Стюарт-Сміт

“Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові” Сью Стюарт-СмітНазва: Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові
Письменник: Сью Стюарт-Сміт
Рік: 2021
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги “Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові” Сью Стюарт-Сміт

Сью Стюарт-Сміт, видатна психіатриня і наполеглива садівниця, пропонує надихаючу та корисну книгу про цілющий вплив садівництва на розум людини, про її здатність зменшувати стрес та сприяти благополуччю у повсякденному житті. Автор досліджує безліч прикладів взаємодії розуму та саду та описує, як догляд за садом може бути способом зцілити поранену душу. Від повернення свого діда з Першої світової війни до захоплення Фрейда квітами, від історій хвороби своїх пацієнтів до прогресивних садівницьких програм у таких місцях, як в’язниця на острові Рікерс у Нью-Йорку. важливіше для нашого пізнання, ніж ми думаємо. Глибока, життєствердна та прагматична «Садотерапія. Як позбутися бур’янів у голові» — ідеальне читання для людей, які прагнуть здорового психічного життя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka