«Розплата» Джон Грішем

«Розплата» Джон ГрішемНазва: Розплата
Письменник: Джон Грішем
Рік: 2020
Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Трилери

 

 

Анотація до книги «Розплата» Джон Грішем

Піт Беннінг був героєм містечка Клентон, ідеальним жителем півдня – ветераном війни, вірним чоловіком, люблячим батьком двох дітей, віруючим християнином, процвітаючим фермером, добрим сусідом.

Але якось осіннього ранку Піт Беннінг підвівся раніше, приїхав на город… і холоднокровно вбив парафіяльного священика Декстера Белла. І єдине, що він говорить на допитах у поліції та своєму адвокату: «Мені нема чого сказати».

Захисник Беннінга розуміє: ветеран справді готовий швидше вирушити на електричний стілець, ніж пояснити причину, яка штовхнула його на злочин. І єдиний шанс врятувати клієнта від скарбниці – самому з’ясувати, що змусило його зробити жахливий поступок…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka