«Розмисли. Наодинці з собою» Марк Аврелій Антоній

«Розмисли. Наодинці з собою» Марк Аврелій АнтонійНазва: Розмисли. Наодинці з собою
Письменник: Марк Аврелій Антоній
Рік: 2020
Жанри: Антична література

 

 

 

Анотація до книги «Розмисли. Наодинці з собою» Марк Аврелій Антоній

Особисті записи Марка Аврелія стали філософським одкровенням для нащадків, які прозвали його «філософом на троні», змушений був проводити життя військових походах. Його Роздуми (Наодинці з собою) народилися в 70-ті роки. ІІ. н. е. у похідному наметі. «Життя боротьба та мандрівки на чужині. Але що може вивести дорогу? Проникливий спостерігач, наділений рідкісною інтуїцією, Марк Аврелій Антонін проповідував смиренність та аскетизм. Його етичні погляди, роздуми про сенс життя, уявлення про розум, душу, а також про те, що слід робити людині в її повсякденному житті, вплинули на філософію, політику та суспільствознавство наступних поколінь.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka