«Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніл Доналд Уолш

«Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніл Доналд УолшНазва: Розмови з Богом. Незвичайний діалог
Письменник: Ніл Доналд Уолш
Рік: 2018
Жанри: Релігія, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Розмови з Богом. Незвичайний діалог» Ніл Доналд Уолш

Ця книга – перша з трилогії – своєрідний діалог автора з Богом, зафіксований на папері, “новітнє слово Боже про природу речей”. Простою мовою, у формі запитань і відповідей, тут розповідається про найважливіші істини та особисті людські проблеми: життєве призначення, стосунки і любов, добро і зло, вину і гріх, прощення і спасіння, дорогу до Бога і дорогу до пекла. Тут відверто йде мова про секс, владу, гроші, дітей, шлюб, розлучення, здоров’я, про те, що таке війна і мир, знання і невігластво, радість і смуток, про видиме й невидиме, правду й неправду. Все, що ви коли-небудь хотіли запитати у Бога, але не наважувались – тепер у цій книзі!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka