«Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь» Тетяна Власова, Світлана Ванжа, Оксана Моспан, Т. Ожимова

«Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь» Тетяна Власова, Світлана Ванжа, Оксана Моспан, Т. ОжимоваНазва: Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь
Письменник: Тетяна Власова, Світлана Ванжа, Оксана Моспан, Т. Ожимова
Рік: 2016
Жанри: Виховання дітей

 

 

Анотація до книги «Розгорнутий календарний план. Старша група. Осінь» Тетяна Власова, Світлана Ванжа, Оксана Моспан, Т. Ожимова

У посібнику подано перспективний та розгорнутий календарний план організації навчально-виховного процесу з дітьми старшої групи ДНЗ. Він складений за блочно-тематичним принципом, що забезпечує змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення матеріалу протягом тематичного тижня.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka