«Роздуми про двадцяте століття» Тимоті Снайдер, Тоні Джадт

«Роздуми про двадцяте століття» Тимоті Снайдер, Тоні ДжадтНазва: Роздуми про двадцяте століття
Письменник: Тимоті Снайдер, Тоні Джадт
Рік: 2019
Жанри: Історична література, Політика, політологія

 

 

 

Анотація до книги «Роздуми про двадцяте століття» Тимоті Снайдер, Тоні Джадт

Розмова, а скоріше інтерв’ю двох шалено популярних істориків, де Тімоті Снайдер стає у позицію слухача та майже учня, а Тоні Джадт — наставника, що вплітає свою біографію в біографію ідеологій XX століття. Тоні Джадт свого часу викладав у Кембриджському, Каліфорнійському, Оксфордському та Нью-Йоркському університетах, а Тімоті Снайдер – професор Єльського університету та фахівець з історії Східної Європи. Оскільки наприкінці життя Джадту діагностували бічний аміотрофічний склероз, Снайдер вирішив допомогти йому з останньою книгою, записавши серію розмов на аудіо.

Разом вони створили потужну роботу, що підсумовує та пояснює причинно-наслідкові зв’язки у філософії минулого століття. У словах інтелектуалів важлива не так хронологія подій, як осмислення поглядів та ідей, які до них привели. Так історія залишається над датах, а думках, які тоді сформувалися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka