«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

«Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріс БейліНазва: Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією
Письменник: Кріс Бейлі
Рік: 2019
Видавництво: Наш Формат
Жанр: Менеджмент і кадри

 

 

 

Анотація до книги «Рік продуктивності. Експерименти із часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

Справжня пристрасть життя автора цієї книжки — продуктивність. Він випробовував на собі найрізноманітніші методики та зрештою вирішив поставити експеримент: на рік відклав усі справи і почав перевіряти на собі мислимі й немислимі техніки підвищення ефективності. Протягом 365 днів він поглинав усю інформацію, яку міг знайти, медитував по 35 годин на тиждень, прокидався о 5:30, жив у повній ізоляції, спілкувався з гуру продуктивності, та в результаті описав найдієвіші техніки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka