« Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4 » Milcha, Whale

« Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4 » Milcha, Whale
Назва: « Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4 »
Письменник: Milcha, Whale
Рік: 2023
Видавництво: Northern Lights
Жанр: Манґа Комікси

 

 

 

Анотація до книги « Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4 » Milcha, Whale

“Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4” – це захопливе продовження найромантичнішої манги серед усіх наших видань!

У цій частині Реліана МакМіллан і герцог Ноа Віннайт стикаються з новими випробуваннями, які підкидає їм доля. Їхні відносини розвиваються, а їхні вчинки та рішення визначатимуть подальший обрій їхнього кохання.

Ця книга видається у єдиному у світі виданні у твердій обкладинці з вибірковим об’ємним лакуванням, що надає їй особливий шарм і робить її чудовим подарунком для шанувальників манги. Вирушайте разом з героями у неймовірну подорож, яка сповнена романтики та незабутніх моментів!


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Раеліана: Наречена герцога за контрактом. Том 4 » Milcha, Whale онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka