«Радіо ніч» Юрій Андрухович

«Радіо ніч» Юрій Андрухович

Назва: Радіо ніч
Письменник: Юрій Андрухович
Рік: 2021
Жанри: Легка проза, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Радіо ніч» Юрій Андрухович

Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Може, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосипом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись тікати, приміряючи він долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – це лише півбіди. Є ще недоречне кохання, з яким не впорається, і банківська таємниця, з якою не впорається. В’язничний досвід та мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і пітьма, холод і пекло, іронія та щемлення. Остання схованка, звідки можна вести нічний ефір. Чи справді останній? Радіо Ніч – найгостріший, а водночас найліричніший твір Юрія Андруховича. Простір, у якому авантюрний роман зустрічається з фентезі, а Девід Бові – з мандрівними музикантами Середньовіччя.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka