« Писати війну » Ганна Улюра

« Писати війну » Ганна Улюра
Назва: « Писати війну »
Письменник: Ганна Улюра
Рік: 2023
Видавництво: Темпора
Жанр: Прикладна і науково-популярна література Наука, Освіта

 

 

 

Анотація до книги « Писати війну » Ганна Улюра

“Писати війну” Ганни Улюри – це вражаюча подорож у світ літератури, де кожна сторінка розкриває глибокий і складний досвід воєн, що розгорталися і розгортаються в XXI столітті. У книзі авторка розглядає 17 сучасних конфліктів, досліджуючи твори, які описують ці події.

Ця книга закликає до переосмислення і розуміння того, як сучасні письменники відтворюють воєнний досвід через слово. Вона ставить під сумнів стереотипи та уявлення про війну, вчить нас бачити війну як складний індивідуальний досвід, а не абстрактне зло.

Через аналіз літературних творів, авторка прагне допомогти читачам краще зрозуміти сучасні війни та їхні наслідки, а також викликати обговорення і рефлексію щодо того, як ми сприймаємо і реагуємо на подібні події в нашому світі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Писати війну » Ганна Улюра онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka