«Психологія впливу» Роберт Б. Чалдіні

«Психологія впливу» Роберт Б. ЧалдініНазва: Психологія впливу
Письменник: Роберт Б. Чалдіні
Рік: 2007
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанр: Соціальна психологія, Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Психологія, Загальна психологія, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Психологія впливу» Роберт Б. Чалдіні

Книга “Психологія впливу” Роберта Б. Чалдині — це не лише набір корисних порад, а справжній ключ до розуміння та використання механізмів впливу на сьогоднішньому ринку. Автор пропонує читачам глибоке вивчення психології людини, яка лежить в основі будь-якого успішного впливу.

Чалдіні не лише розкриває секрети підсвідомого маніпулювання, але й вчить, як розпізнати ці прийоми та захиститися від них. Його поради стосуються не лише сфери продажів і маркетингу, а й міжособистісних відносин, розвитку особистості та самоусвідомлення.

Ця книга — це практичний посібник для кожного, хто хоче краще розуміти себе та інших, а також знаходити ефективні способи взаємодії з оточуючим світом. Вона відкриває широкий спектр можливостей впливу, які можуть бути використані як у професійній, так і у особистій сфері життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Психологія впливу» Роберт Б. Чалдіні онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka