«Психологія кохання! 7 правил, що змінять стосунки на краще» Сью Джонсон

«Психологія кохання! 7 правил, що змінять стосунки на краще» Сью ДжонсонНазва: Психологія кохання! 7 правил, що змінять стосунки на краще
Письменник: Сью Джонсон
Рік: 2008
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна психологія, Секс і сімейна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Психологія

 

 

Анотація до книги «Психологія кохання! 7 правил, що змінять стосунки на краще» Сью Джонсон

Пам’ятаєте дитячі казки про «кохання з першого погляду» та «жили вони довго і щасливо»? І ніколи не сварилися з приводу того, хто винесе сміття чи помиє посуд. Хочеться так само, але в реальних стосунках? Докторка Сью Джонсон відкриває перед усіма, хто любить, абсолютно новий світ, нове розуміння того, як треба любити і як це робити правильно. Для всіх без винятку пар — молодих, літніх, одружених, заручених, співмешканців; щасливих, нещасних, гетеро- чи гомосексуальних — усіх, хто прагне знайти кохання на все життя.

7 реальних історій від різних пар та 7 правил ідеальних стосунків, яким позаздрять диснеївські принцеси.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka