«Призма головного шпигуна. Боротьба з російською агресією» Джек Девайн

«Призма головного шпигуна. Боротьба з російською агресією» Джек ДевайнНазва: Призма головного шпигуна. Боротьба з російською агресією
Письменник: Джек Девайн
Рік: 2022
Жанри: Менеджмент і кадри

 

 

 

Анотація до книги «Призма головного шпигуна. Боротьба з російською агресією» Джек Девайн

Мета автора — дати об’єктивне уявлення про взаємини між США та Росією (і не лише між ними) й про особливості  розвідки й контррозвідки двох супердержав. На основі власного аналізу успіхів і невдач ЦРУ за останні майже 75 років та таємних  операцій Росії не лише упродовж «холодної війни», а й до її втручання в американські справи під час президентства Трампа, Девайн  пропонує 13 ключових уроків розвідки, котрі навчать, як бути готовими до будь-яких викликів із боку супротивників. А ще він розповідає, як працює контррозвідка, як вирахувати «чужих» серед своїх і не помилитися, скласти психологічний портрет зрадника і викрити його, а головне — про місію співробітників спецслужб, людей «без облич»: збирати надзвичайно цінну інформацію заради національної безпеки своєї країни.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka