«Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Девід Манн, Брендон Уебб

 «Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Девід Манн, Брендон УеббНазва: Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе
Письменники: Джон Девід Манн, Брендон Уебб
Рік: 2017
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанр: Менеджмент і кадри

 

 

 

Анотація до книги «Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Девід Манн, Брендон Уебб

Розповсюджений вислів «колишніх не буває» цілком надається до автора цієї книжки. Бізнес та успіх у бізнесі — друга серія життя Брендона Вебба, колишнього морського піхотинця та снайпера-“морського котика”, спецпризначенця з досвідом бойових дій в Афганістані та Іраку, фахівця з військового вишколу. Зараз він є автором бестседерів, гучних розслідувань та CEO багатомільйонного бізнесу Hurricane Group. У книжці «Приціл» він розповідає, як навички та життєві уроки, здобуті під час навчання у війську та в бою, допомагали йому долати виклики у цивільній кар’єрі. Хоча досвід спецпризначенців є одним з найунікальніших та найскладніших можливих досвідів, Вебб розповідає, як використовував його, долаючи труднощі та негаразди у бізнесі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka