«Примари Чорної діброви» Андрій Бачинський

«Примари Чорної діброви» Андрій БачинськийНазва: Примари Чорної діброви
Письменник: Андрій Бачинський
Рік: 2022
Жанри: Дитяча проза, Дитячі книги

 

 

 

Анотація до книги «Примари Чорної діброви» Андрій Бачинський

Роман їде до села на канікули. Там на нього чекають цікаві історії про подорожі дідуся та друзі. Проте, виявляється, цього року ніхто не піде на річку і не плаватиме наввипередки до скелі. Якісь чужинці захотіли вирубати Чорну діброву та знищити річку. Місцеві мовчать. Вони не вірять, що їм під силу щось зробити, ще й обіцянки басейнів та аквапарків такі привабливі… Та хіба це замінить старі розкішні дуби та їхню річку? Друзі не можуть стояти осторонь і, озброївшись порадами дідуся Андрія та великого китайського полководця Сунь Цзи, беруть справу у свої руки. Чи вдасться їм перешкодити великій вирубці?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka