«Приховані малюнки» Джейсон Рекулак

«Приховані малюнки» Джейсон РекулакНазва: Приховані малюнки
Письменник: Джейсон Рекулак
Рік: 2022
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Жахи і Містика, Психологічний триллер, Трилери, Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Приховані малюнки» Джейсон Рекулак

Коли твоє минуле — купа руїн і ти, дивом видершись з-під них, навіть не уявляєш себе, як жити далі, не варто розраховувати на те, що доля подарує тобі розкішний подарунок. Проте з Меллорі Куїн трапилося саме це. Молода спортсменка після тяжкої життєвої катастрофи отримує ідеальну можливість розпочати життя з чистого листа. Вона тепер нянька при п’ятирічній дитині у гарному, тихому, затишному містечку. Тедді – славний малюк, явно талановитий; він дуже любить малювати. Але з його малюнками відбувається щось містичне: вони стають все жахливішими і складнішими, і ось уже серед них сцена, зображена ніби зовсім не дитячою рукою: у лісі чоловік кудись тягне неживе тіло жінки. Що хочуть сказати всі ці картинки? Хто розмовляє ними? Заінтригована та стривожена, Меллорі намагається розгадати зловісну таємницю.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka