«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

«Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен ДальНазва: Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки
Письменник: Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль
Рік: 2019
Жанри: Еротика, Секс

 

 

 

Анотація до книги «Приховане диво. Вся правда про анатомію жінки» Ніна Брокманн, Еллен Стьокен Даль

Перед вами путівник по чудовій та складній частині тіла, з якої, на жаль, знайомі лише деякі жінка, а чоловіки тим паче знають про неї дуже мало — це піхва. З мудрістю, гумором і науковим підходом студентка-медик Еллен Стьоккен Даль і доктор Ніна Брокманн проведуть читачів в захопливу подорож по жіночім статевим органам і сексуальному здоров’ю, від клітора до контрацепції. Ця книга не просто керівництво користувача, а кумедна, відверта данина піхві, якого ми так довго чекали. Книга наповнена дивовижною, важливою і маловідомою інформацією, передає інформацію читачеві, як з медичним досвідом, так і кумедними спостереженнями самих авторів. Чи знаєте ви, наприклад, що жіночі та чоловічі статеві органи — це просто варіації однієї й тієї ж базової структури? Або що немає такої речі, як тест на невинність — тому що дослідження дівочої пліви не може в точності визначити, чи займався хтось сексом? Протягом століть поширювалася невірна інформація і замовчувалася вірна про жіночу піхву, дезінформація була настільки сильною, що навіть самі жінки почали в неї вірити. У своїй книзі автори дають відвертий і чесний огляд піхви, її біології, анатомії та в кінцевому підсумку, реальності того, що відбувається в жіночому тілі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka