«Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайв Гамільтон, Мерікі Олберг

«Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайв Гамільтон, Мерікі ОлбергНазва : Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ
Письменники : Клайв Гамільтон, Мерікі Олберг
Рік : 2023
Видавництво : Наш Формат
Жанри : Публіцистика, Політика, політологія, Соціальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайв Гамільтон, Мерікі Олберг

Ця книга описує, що, чому і як робить КПК впливаючи, втручаючись та провадячи підривну діяльність в Північній Америці та Західній Європі (у подальшому — Захід). Діяльність КПК в Австралії (детально описана в книзі «Тихе вторгнення») та Новій Зеландії згадується епізодично. Але важливо пам’ятати, що КПК працює над переформатуванням всього світу, і, незважаючи на різні підходи, досвід Заходу дуже схожий на досвід країн по всьому світу. Важко пригадати країну, яка б не стала об’єктом широкомасштабного цілеспрямованого впливу від Самоа до Еквадору, від Мальдів до Ботсвани. Вплив КПК на глобальному півдні вимагає детального вивчення та викриття, але таке завдання виходить за рамки цієї книги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka