«Пригоди Тома Соєра» Марк Твен

«Пригоди Тома Соєра» Марк Твен
Назва: Пригоди Тома Соєра
Письменник: Марк Твен
Рік: 2023
Видавництво: Фоліо
Жанр: Список шкільної літератури 5 клас, Дитячі пригоди, Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Література 19 століття

 

 

 

Анотація до книги «Пригоди Тома Соєра» Марк Твен

“Пригоди Тома Соєра” Марка Твена – це класична твір дитячої літератури, яка стала популярною серед читачів будь-якого віку по всьому світу. Автором цієї книги є Марк Твен, відомий своїм гумором, життєвою мудрістю і надзвичайним розумінням дитячої психології.

У цій книзі ми зустрічаємо головного героя, Тома Соєра, звичайного хлопчиська з маленького американського містечка. Він – справжній розбишака, який завжди потрапляє в різні незвичайні ситуації та пригоди. Читачі не можуть не полюбити його за його веселий нахабний характер і захоплюючі пригоди, які він переживає.

“Пригоди Тома Соєра” – це книга, яка навчає дітей цінувати дружбу, відкривати для себе світ навколо, розуміти правильно та навчитися приймати власні рішення. Ця книга завжди залишається актуальною, адже вона висвітлює важливі аспекти дитячого життя та відносин між дітьми та дорослими.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Пригоди Тома Соєра» Марк Твен онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka