«Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози» Ізабелла Венц

«Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози» Ізабелла ВенцНазва: Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози
Письменник: Ізабелла Венц
Рік: 2021
Видавництво: Book Chef
Жанр: Зарубіжна ділова література, Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги «Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози» Ізабелла Венц

Автоімунні захворювання стають епідемією сьогодення. Одним із найпоширеніших є хронічний тиреоїдит — запалення щитоподібної залози, відоме також як хвороба Хашимото.

Доктор Ізабелла Венц багато років хворіє на неї, а відтак їй є чим поділитися з читачами своєї другої книги-бестселера. Вона зрозуміло й науково обґрунтовано пояснює передумови збоїв у роботі щитоподібної залози та наслідки війни, яку починає вести імунітет проти власного організму. А головне — спираючись на свій досвід та консультації з багатьма лікарями і їхніми пацієнтами,

Ізабелла Венц пропонує читачам унікальну програму, яка допоможе стати на шлях зцілення й позбавитися залежності від гормональних препаратів, а також запобігти виникненню порушень у роботі щитоподібної залози.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka