«Простими словами. Як розібратися у своїй поведінці» Марк Лівін, Ілля Полудьонний

«Простими словами. Як розібратися у своїй поведінці» Марк Лівін, Ілля ПолудьоннийНазва: Простими словами. Як розібратися у своїй поведінці
Письменники: Ілля Полудьонний, Марк Лівін
Рік: 2022
Жанри: Мотивація, Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Простими словами. Як розібратися у своїй поведінці» Марк Лівін, Ілля Полудьонний

Тематика Психологія, ментальне здоров’я, гештальт-терапія. Про книгу “Мені все одно, як він і з ким тепер зустрічається!” А насправді тишком перевіряєш його соцмережі. Привіт, заперечення! “Чоловіки не плачуть”, – каже попа синові. Колись йому це повторював його батько. Інтроекція, чи це ти? «Колега пише без смайликів у робочому чаті. Точно злиться за щось на мене! Схоже, у чат увійшла проекція. У цій книзі ви познайомитеся з багатьма способами, якими ми захищаємось від обставин – запереченням, проекцією, ідеалізацією, усуненням, контролем тощо. Вони допоможуть ще краще зрозуміти себе і свою поведінку: наприклад, як ми реагуємо на втрати, переживаємо через виступ, долаємо образи або вибудовуємо кордони. Тема складна, але Марк з Іллею представляють основні ідеї простою мовою, звертаються до світил від Фрейда до Голліса, ілюструють теми історіями з життя та сучасними прикладами. Також у кожен розділ вони додають вправи для опрацювання та назви фільмів та книг, які допомагають глибше зрозуміти тему. Книжка допоможе зрозуміти себе та інших. Читати її можна без прив’язки до першої. Але в парі вони, звісно, працюють краще.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka