«Прокляття переможця. Книга 1» Марі Руткоскі

«Прокляття переможця. Книга 1» Марі РуткоскіНазва: Прокляття переможця. Книга 1
Письменник: Марі Руткоскі
Рік: 2022
Жанри: Любовна фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Прокляття переможця. Книга 1» Марі Руткоскі

Вона – дочка знатного генерала. Він – раб. Щоб бути разом, вони мають зрадити свій народ. Щоб залишитися вірними своїй країні, вони мають зрадити одне одного… Перед Кестрель стоїть складний вибір: вирушити до армії чи одружитися. Ці шляхи не для неї, вона хоче сама визначити свою долю. Одного разу на аукціоні Кестрель купує раба, який не схожий на решту герані — народ, колись підкорений Валоріанською імперією. Але вона не здогадується, яку небезпечну таємницю приховує Арін… Так починається смертельна гра, де на кін поставлено все; гра, де можна втратити і розум, і серце.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka