«Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоэль Диккер

«Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоэль ДиккерНазва: Правда про справу Гаррі Квеберта
Письменник: Жоэль Диккер
Рік: 2017
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Сучасна зарубіжна література, Сучасні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоэль Диккер

У захопливій книзі “Правда про справу Гаррі Квеберта”, молодий письменник Маркус Гольдман занурюється в світ таємниць та небезпеки, коли його наставника, визнаного автора Гаррі Квеберта, звинувачують у вбивстві. Прагнучи допомогти другові та знайти істину, Маркус вирушає у складний розслідування, щоб вигадати нову книгу та врятувати репутацію Квеберта.

Проте кожен крок Маркуса приводить до нових таємниць, викликаючи зіткнення зі злочинним підґрунтям і кривавими таємницями минулого. Чим більше він глибше заглиблюється, тим більше розгортаються інтриги, які ставлять під сумнів не тільки невинуватість Квеберта, а й самі фундаменти правди та моралі.

Ця книга — це не просто розслідування кримінального справи, а глибоке занурення в психологію героїв, пошуки правди та важливість моральних виборів у житті. Струнка мова, невгамовна інтрига і несподівані повороти подій роблять цей твір захоплюючим читанням для будь-якого поціновувача детективної літератури.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Правда про справу Гаррі Квеберта» Жоэль Диккер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka