«Повітряний замок» Діана Вінн Джонс

«Повітряний замок» Діана Вінн ДжонсНазва: Повітряний замок
Письменник: Діана Вінн Джонс
Рік: 2020
Жанри: Дитячі книги, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Повітряний замок» Діана Вінн Джонс

На читача чекають магічний детектив і чарівна казка, підступність і любов, викрадення принцес (і не однієї), захмарні краї та повітряний замок, спекотні пустелі та лісові хащі, розбійники та чарівники, а також уже знайомі йому герої «Ходячого замку». Жив і був у далекій південній країні юнак на ім’я Абдулла. Він торгував на базарі коврами, але найбільше любив будувати повітряні замки, мріяти про чудеса і мріяти про одруження з прекрасною принцесою. Але не встиг Абдулла і обзавестися чарівним килимом-літаком і познайомитися з справжньою принцесою, як спокійне життя скінчилося: чарівну Квітку-в-Ночі відразу викрав жахливий іфрит. І почалися захоплюючі пригоди… Незабаром Абдулла хоч-не-хоч з’ясував, що повітряні замки бувають більш ніж реальні, а люди (і не тільки люди), які зустрічаються тобі у подорожах, — зовсім і не те, ким здаються на перший погляд!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka