«Поцілунок у Нью-Йорку» Кетрін Райдер

«Поцілунок у Нью-Йорку» Кетрін Райдер Назва: Поцілунок у Нью-Йорку
Письменник: Кетрін Райдер
Рік: 2021
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Поцілунок у Нью-Йорку» Кетрін Райдер

У захопливій романтичній пригоді “Поцілунок у Нью-Йорку” Кетрін Райдер, Шарлот та Ентоні стикаються в наймаленькіших аспектах непередбаченої пригоди, що розгортається перед ними у величезному аеропорту Нью-Йорка. Замість того, щоб засмучуватися через свої невдачі та розчарування, вони вирішують взяти участь в захоплюючому експерименті — залишити свої колишні життя за десять простих кроків, які вони вивчають із відомої книги.

Шарлот, що мріє про повернення додому до Лондона, і Ентоні, який тільки що пережив болісний розрив, вирішують допомогти один одному відкрити нову сторінку у своєму житті. Покрокові поради з книги видаються неймовірно простими, але застосування їх в реальному світі виявляється навіть цікавішим та забавнішим, ніж вони очікували.

Читачі переживають разом із Шарлот та Ентоні несподівані повороти, смішні ситуації та, звісно ж, емоційне відкриття серця для нового кохання. В “Поцілунку у Нью-Йорку” десять простих кроків можуть перетворити життя у невимушений, але захопливий романтичний ряд.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Поцілунок у Нью-Йорку» Кетрін Райдер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka