«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

«Поцілунок переможця. Книга 3» Марі РаткоськіНазва: Поцілунок переможця. Книга 3
Письменник: Марі Раткоські
Рік: 2022
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків
ТрилогіяТрилогія переможця

 

 

Анотація до книги «Поцілунок переможця. Книга 3» Марі Раткоські

Тепер Кестрель ніщо не тримає в її минулому: вона небажана персона в імперії та ворогиня власному батькові. Нарешті ніщо не стоїть на заваді її коханню до Аріна. Але чи чекає він на неї? Після останньої розмови хлопець не бажає знати Кестрель. Життя в таборі позбавляє останнього багатства – памяті про коханого, друзів і саму себе. Незабаром дівчини може не стати.

Тим часом Арін, заручившись підтримкою дакрійців і бога смерті, готовий виступити проти Валорії та дати імперії відсіч. Герран не буде під владою жодного загарбника. Однак вістка про смерть Кестрель змінює плани Аріна.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka