«Порятунок з російських щелеп» Сергій Фурса

«Порятунок з російських щелеп» Сергій ФурсаНазва: Порятунок з російських щелеп
Письменник: Сергій Фурса
Рік: 2024
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанр: Сучасна проза, Бойовики, Книги про війну, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Порятунок з російських щелеп» Сергій Фурса

«Порятунок з російських щелеп» Сергія Фурси — захоплюючий трилер про ризиковану місію в самому серці гібридної війни на Донбасі. Успішний американський бізнесмен Майк Лозінскі та його загадковий супутник Алекс вирушають на небезпечний шлях, аби врятувати сестру Майка, Еліс, яку захопили в заручниці. Викрадачі вимагають не тільки викуп, а й самого Майка.

У цьому пеклі їх оточують бандити з 90-х, російські військові, місцеві зрадники та відставник російської армії, кримчанин Трофімов, який спочатку підтримував «російську весну», але розчарувався після фатального відрядження на Донбас. Чи зможуть Майк і Алекс впоратися зі своєю місією та повернути Еліс додому?

Дізнайтеся про це, читаючи цю напружену історію онлайн або завантаживши книгу безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Порятунок з російських щелеп» Сергій Фурса онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka