«Полум’яний бог» Ребекка Куанг

«Полум’яний бог» Ребекка КуангНазва: Полум’яний бог
Письменник: Ребекка Куанг
Рік: 2023
Видавництво: Жорж
Жанр: Фентезі, Історичні любовні романи,

 

 

 

Анотація до книги «Полум’яний бог» Ребекка Куанг

«Полум’яний бог» – завершальна акорд епічної трилогії «Макова війна» від талановитої Ребекки Кванг.

Нікарська імперія після подолання грізної громадянської війни знову опиняється на грані руйнування. Жинь, її відважна захисниця, виявляється преданою союзників, і вони залишають її на волю ворогам. Проте в душі спірлійки вогонь непохитно горить, адже справжня сила імперії не лежить у владі лідерів, а в душах мільйонів простих людей.

Вражена підтримкою свого рідного селища Тікань і південних провінцій, Жинь виступає проти Республіки Дракона та колонізаторів, використовуючи своє шаманське мистецтво. Починається епічна боротьба за визволення та помсту.

Однак у її душі веде свою гру п’яний голос Фенікса, закликаючи її піддатися полум’яній ярості. Жинь стоїть перед найважливішим вибором — зберегти свою людину чи віддатися владі полум’яного бога.

«Полум’яний бог» — це захоплива і заворожуюча завершальна глава, де вогонь боротьби, самопожертви і влади розгортається на сторінках кожного розділу, залишаючи читача в напруженому очікуванні вирішальних подій.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Полум’яний бог» Ребекка Куанг онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka