«Полюбіть себе! Щоденник для жінок, який допоможе прийняти себе такою, якою ви є» Меґан Лоґан

«Полюбіть себе! Щоденник для жінок, який допоможе прийняти себе такою, якою ви є» Меґан ЛоґанНазва: Полюбіть себе! Щоденник для жінок, який допоможе прийняти себе такою, якою ви є
Письменник: Меґан Лоґан
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанри: Соціальна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Психотерапія та консультування, Психологія, Мотивація, Особистісний ріст

 

Анотація до книги «Полюбіть себе! Щоденник для жінок, який допоможе прийняти себе такою, якою ви є» Меґан Лоґан

З одного боку, можна покопатися в дитинстві кожного з цих людей і знайти підтвердження, чому самооцінка знаходиться на такому рівні, але мені здається, що все набагато глибше.
На самооцінку можуть спричинити зовнішні чинники: стрес, ментальні проблеми, постійне знецінення із боку оточуючих, аб’юзивні відносини. Все це може негативно вплинути на самооцінку людини.
Тому я зраділа, коли на роздачах LiveLib отримала цю чудову новинку. Книга розділена на дві частини: теорія та практика. Автор – відомий психотерапевт, яка багато років працює з жінками та допомагає їм.
Дуже легко говорить “полюби себе”, а Меган показує та розповідає як.
Цікаві вправи, що торкаються всіх сфер життя жінки, вчать прислухатися до себе, краще розуміти свої внутрішні пориви.
Книга показує, що дуже важливо приділяти час собі, робити те, що ти хочеш, адже дуже часто жінки опиняються під купою проблем, під цим купою просто втратити себе.
Ця книга – маяк у стресових ситуаціях, до якого припливеш, коли життя підкине тобі новий шторм. Цей маяк висвітлить темряву і подарує промінчик надії.
І тільки ти сам можеш розпоряджатися цим промінцем: можна від нього відмахнутися, а можна взяти в руки і впоратися з цим штормом і знову досягти гармонії.
І пам’ятай, що ти досконалість! ??

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka