«Поля битв: боротьба за захист вільного світу» Герберт Макмастер

«Поля битв: боротьба за захист вільного світу» Герберт МакмастерНазва: Поля битв: боротьба за захист вільного світу
Письменник: Герберт Макмастер
Рік: 2022
Видавництво: Наш Формат
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Публіцистика, Книги про війну, Військова справа, спецслужби, Політика, політологія

 

 

Анотація до книги «Поля битв: боротьба за захист вільного світу» Герберт Макмастер

У багатьох адміністраціях після закінчення холодної війни американська зовнішня політика була неправильно сформульована, непослідовна та погано реалізована. У результаті Америка та вільний світ відстали від конкурентів у силі та впливові. Тим часом загрози безпеці, свободі та процвітанню, такі як розповсюдження ядерної зброї та джихадистський тероризм, зросли. У BATTLEGROUNDS Х. Р. Макмастер описує спроби переоцінити та фундаментально змінити політику, коли він був радником з національної безпеки. І він забезпечує чіткий шлях вперед для вдосконалення стратегічної компетентності та перемоги в складних змаганнях з нашими противниками.
BATTLEGROUNDS — це новаторська переоцінка місця Америки у світі, заснована на тривалій роботі Макмастера з цими проблемами, включаючи 34 роки служби в армії США з численними турами на полях битв за кордоном і його 13 місяців на посаді радника з національної безпеки в Trump White. Будинок. Це також потужний заклик до американців і громадян вільного світу вийти за межі жорстокості партійного політичного дискурсу, краще ознайомитися з найважливішими проблемами для національної та міжнародної безпеки та працювати разом, щоб забезпечити мир і процвітання для майбутніх поколінь.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka