«Покоївка» Стефані Ленд

«Покоївка» Стефані ЛендНазва: Покоївка
Письменник: Стефані Ленд
Рік: 2019
Жанри: Біографії і Мемуари, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Покоївка» Стефані Ленд

П’ять років тому Стефані Ленд, за її словами, знесилено впала на коліна після чергового дня виснажливої роботи. Самотня жінка була вагітна другою дитиною, вона була за крок від закінчення коледжу, але мріяла стати письменницею.
Знайомі застерігали її, але Стефані вирішила кинути роботу, жити на посібник та писати книгу «Як повідомляє www.usa.one. І вона це зробила. Колишня прибиральниця написала книгу мемуарів про роки своєї важкої роботи.
Книга є вікно у світ низькооплачуваної роботи, яку більшість Америки ніколи не помічає або воліє ігнорувати. «Покоївка» починається зі спогадів Стефані про той час, коли вона жила у притулку для безпритульних зі своєю маленькою дочкою. Протягом понад десяти років жінка мріяла стати справжньою письменницею, занурюючись у творчість ночами, коли її донька Міа засинала.
У 28 років Стефані народила другу дочку, але втратила підтримку сім’ї. Прибирання будинків за $9 наразі стало єдиною роботою, яку вона могла знайти без диплома коледжу в маленькому містечку неподалік Сіетлу (штат Вашингтон). Без фінансової підтримки Ленд найчастіше виживала завдяки державним програмам допомоги. Але в 30 років вона змогла досягти стипендії в Університеті Монтани, де вона була зарахована до програми творчого листа.
«Мої однокурсники писали про подорожі, а я – про чищення туалетів», – сміється Стефані, згадуючи.
Лише у 2016 році їй вдалося отримати контракт на публікацію книги та аванс за неї. Тоді матеріальне становище жінки покращало, вона змогла купити машину, але, за її словами, «не мала дантиста роками». Нещодавно Ленд подорожувала США, розповідаючи про свою історію. Вона каже, що хоче донести до читачів, що не всі одержувачі посібників є ледарями.
Сьогодні 40-річна Стефані Ленд живе у Міссулі (штат Монтана) зі своїми двома доньками Міа та Кораліною.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka