«Поганий хлопець для хорошої дівчини» Аліса Рей

«Поганий хлопець для хорошої дівчини» Аліса РейНазва: Поганий хлопець для хорошої дівчини
Письменник: Аліса Рей
Рік: 2023
Жанри: Сучасні любовні романи, Любовні романи
СеріяПоганець і хороша дівчина

 

 

Анотація до книги «Поганий хлопець для хорошої дівчини» Аліса Рей

– Відпусти мене! – б’ю його кулаками по плечах, але нічого не змінюється. Марк садить мене у салон, а тоді різко засовує всередину практично все своє тіло, щоб втекти не змогла. Хочу ще щось сказати, але його обличчя занадто близько до мого. Всі слова у горлі застрягають, і злість змінюється збентеженням.

– Давай трохи змінимо правила, принцесо! – заявляє стримано. – Відсьогодні жодних стосунків на стороні. Я обіцяю заховати ці фото далеко і надовго, якщо ти будеш хорошою дівчинкою.

– А що, я вже не хороша? – бурчу. – Тоді, може, відпустиш мене?

– Не сподівайся, – усміхається доволі спокійно. – Не відпущу. Але якщо побачу поруч з тобою цього поліціянта чи когось іншого — виб’ю йому кілька зубів. Я не жартую зараз.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka