«Подумай знову. Сила розуміння власного незнання» Адам Ґрант

«Подумай знову. Сила розуміння власного незнання» Адам ҐрантНазва: Подумай знову. Сила розуміння власного незнання
Письменник: Адам Ґрант
Рік: 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення

 

 

 

Анотація до книги «Подумай знову. Сила розуміння власного незнання» Адам Ґрант

Інтелект зазвичай розглядається як здатність думати і вчитися, але в світі, що швидко змінюється, є ще один набір когнітивних навичок, які можуть мати більше значення: здатність переосмислювати і переучуватися. У повсякденному житті багато хто з нас віддає перевагу комфорту сумнівів. Ми прислухаємося до думок, які змушують нас почуватися добре, а не до ідей, які закликають задуматися. Ми розглядаємо розбіжності як загрозу нашому его, а не як можливість навчатися. Ми оточуємо себе людьми, які згодні з нашими висновками, тоді як нам слід тяжіти до тих, хто кидає виклик нашому розумовому процесу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka