«Почни з простих слів» Олег Корнійчук

«Почни з простих слів» Олег КорнійчукНазва: Почни з простих слів
Письменник: Олег Корнійчук
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Детективна фантастика, Книги про пригоди, Жахи і Містика, Попаданці

 

 

 

Анотація до книги «Почни з простих слів» Олег Корнійчук

Будь-яка дорога, далека чи близька, починається з невеликих кроків, а більшість історій — із простих фраз. Саме вони відносять нас у невідомі світи, примушують плакати і сміятися, розчулюють і сердять, роблять нас свідками та співучасниками подвигів і злочинів. Слова-цеглинки будують у нашій свідомості величезні уявні світи, які не хочеться полишати. Слова-ідеї відправляють простих героїв у надзвичайно далекі виміри. Слова-обставини заганяють головних героїв у глухий кут і примушують приймати непрості рішення. Слідуйте за простими словами — хто зна, куди це вас приведе. Оповідання, що увійшли в збірку, не пов’язані за змістом та різні за жанром. Читач зануриться в майбутнє, близьке і не дуже, а дивний гість нагонить на вас страху…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka