«Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти» Себастьян Юнґер

«Плем'я. Про повернення з війни і належність до спільноти» Себастьян Юнґер
Назва: Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти
Письменник: Себастьян Юнґер
Рік: 2023
Видавництво: Наш Формат
Жанр: історія психологія

 

 

 

Анотація до книги «Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти» Себастьян Юнґер

Книга “Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти” від Себастьяна Юнґера — це важливий літературний твір, який глибоко доторкується до психології ветеранів війни та їх потреби в належності до спільноти. Автор досліджує те, як війна впливає на емоційний стан військових і як важливо, щоб вони почували себе частиною чогось більшого після повернення до цивільного життя.

Книга наголошує на тому, що після війни ветерани потребують не лише фізичної реабілітації, але і емоційної підтримки та відчуття належності до спільноти. Автор демонструє, наскільки важливо створити умови для того, щоб ветерани могли знайти в суспільстві своє “плем’я”, де їх розуміють і підтримують.

Книга закликає до більшого розуміння і турботи про ветеранів, які повертаються з війни, і наголошує на необхідності створення сприятливого середовища для їхньої адаптації в мирному житті.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти» Себастьян Юнґер онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka