«Після тебе» Джоджо Мойєс

«Після тебе» Джоджо МойєсНазва : Після тебе
Письменник : Джоджо Мойєс
Рік : 2015
Видавництво : Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри : Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи, Сучасна зарубіжна література
Серія : До зустрічі з тобою

 

 

Анотація до книги «Після тебе» Джоджо Мойєс

Мільйони захоплених читачок найкращого з романів Джоджо Мойєса «До зустрічі з тобою» та кіноглядачок, які зі сльозами на очах спостерігали за романтичною історією кохання доглядальниці Лу і прикутого до інвалідного крісла Вілла Трейнора у виконанні Емілія Кларка та Семи Клафліна, чекали на продовження цієї історії. І дочекалися!

Пішовши від неї, Віл Трейнор наче забрав із собою Луїзу Кларк — звичайну дівчину, що жила звичайним життям… яке без Вілла пішло шкереберть. Вона повернулася назад зі зраненим тілом і душею, щоб спробувати почати все спочатку. Тіло загоїть батьківську турботу, та серце болить, як два роки тому… Серед друзів з групи психологічної підтримки Лу знайдені ліки від цього болю, радості, надії, поділені на всіх разом із жахливим печивом. І зустріне Сема, яка знає все про життя і смерть, сильного, мужнього і до нестями закоханого… Та чи стане Лу покохати знову?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka