« Під скляним ковпаком » Сильвія Плат

« Під скляним ковпаком » Сильвія Плат
Назва: « Під скляним ковпаком »
Письменник: Сильвія Плат
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Зарубіжна класика Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги « Під скляним ковпаком » Сильвія Плат

“Під скляним ковпаком” – це захоплюючий роман від американської поетки і письменниці Сильвії Плат. Ця книга є її єдиним романом і великою літературною подією.

Роман відображає досвід молодої жінки, яка намагається подолати великий депресивний розлад і впоратися зі складними емоційними викликами життя. Автобіографічний характер оповіді робить її надзвичайно інтимною та реалістичною.

Цей роман був опублікований у 1963 році, лише кілька тижнів перед самогубством Сильвії Плат. Хоча авторка прожила дуже коротке життя, її творчість залишила невимовний слід у світовій літературі. “Під скляним ковпаком” є своєрідним дзеркалом, що відображає міркування і переживання молодого покоління того часу.

Цей роман вражає своєю силовою та емоційною напруженістю, а також здатністю авторки відтворити складність психологічних станів головної героїні. “Під скляним ковпаком” – це книга, яка залишає свій слід у серцях читачів і заохочує їх роздумувати про важливі аспекти життя та ментального здоров’я.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Під скляним ковпаком » Сильвія Плат онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka