«Пять языков любви» Гері Чепмен

«Пять языков любви» Гері ЧепменНазва: Пять языков любви
Письменник: Гері Чепмен
Рік: 2020
Видавництво: Брайт Букс
Жанр: Психологія, Саморозвиток, Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Пять языков любви» Гері Чепмен

«П’ять мов любові» Гері Чепмен — це не просто книга, а дороговказ для тих, хто шукає шлях до глибокого розуміння та вираження любові. З багаторічною славою бестселера, ця книга проникає в сутність міжособистісних відносин, розкриваючи секрети висловлення почуттів та збудження кохання.

Перейняті практичні поради Гері Чепмена розкривають перед читачем таємниці того, як зберегти та поглибити свої стосунки, навіть у найскладніших життєвих обставинах. Із застосуванням п’яти різних «мов кохання», автор допомагає виявити особисту спрямованість в вираженні любові, розкриваючи, як ви і ваш партнер найефективніше сприймаєте та надихаєтеся найтеплішим почуттям.

Читаючи цю книгу, ви відкриєте для себе, що любов — це не тільки емоції, але й вміння виразно та вдумливо взаємодіяти з тими, кого ви цінуєте. За допомогою «П’ятьох мов любові», ви не тільки зможете збагатити свої власні стосунки, але й зробите крок до глибшого розуміння себе та своїх близьких.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Пять языков любви» Гері Чепмен онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka