«Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» Юліта Ран

«Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» Юліта Ран
Назва: Пес Патрон і Шкарпетковий монстр
Письменник: Юліта Ран
Рік: 2023
Видавництво: Ранок
Жанр: Комікси, Дитячі пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» Юліта Ран

Всі чули про собаку-сапера Патрона, героя війни та національного кумира. Всі знають, як він рятує тисячі життів, знаходячи міни та вибухівку.
Але чи знаєте ви, що Патрон ще врятував Землю від здоровезного Шкарпеткового Монстра, який прилетів з далекої галактики? Ні? Тоді розгортайте цей фантастичний комікс, і ви довідаєтесь про те, що сталося, коли Патрон натрапив на Монстра, чим небезпечні шкарпетки і як Патрон та його друзі, Святе Каченя й робот Григорій, перемогли рибульців-агресорів. Такі пригоди — це справжня фантастика! Але у Патрона всі пригоди неймовірно фантастичні!

Частина прибутку від продажу кожного примірника йде у благодійний фонд “Фонд Пса Патрона”.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» Юліта Ран онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka