«Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефер

«Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей» Бодо ШеферНазва: Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей
Письменник: Бодо Шефер
Рік: 2020
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Пригоди, Саморозвиток, Виховання дітей

 

 

 

Анотація до книги «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефер

У захоплюючій книзі “Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей” від відомого фінансового консультанта Бодо Шефера розкривається захоплива історія дівчини Кіри та її неймовірного друга — собаки на ім’я Мані. Ця історія не лише розвиває в дітях любов до тварин, але і вчить їх важливим принципам фінансової грамотності.

Коли Кіра рятує Мані, вона випадково опиняється в світі фінансових та грошових секретів. Завдяки Мані вона вивчає не тільки, як ефективно керувати грошима, але й вчиться важливим принципам фінансової відповідальності та економічної незалежності.

Ця книга — це не просто чудова пригода про дружбу та рятування тварини, але й корисний навчальний посібник для маленьких читачів. За допомогою цієї казки ваша дитина не лише розвиватиме чуйність до тварин, а й освоюватиме фінансові навички, які стануть невід’ємною частиною її життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka