«Переміщені» Alina Ross

«Переміщені» Alina Ross Назва: Переміщені
Письменник: Alina Ross
Рік: 2024
Видавництво: Торубара В. В.
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи, Розповіді, Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги «Переміщені» Alina Ross

“Переміщені” – це захоплюючий психологічний роман, що розповідає про життєві історії жінок, які змушені або свідомо обирають еміграцію. Ці жінки, різних національностей, віку та професій, стикаються з викликами нового життя, переживають справжні трансформації, кохають, прощають та ненавидять.

У цьому захопливому нарисі життя ми зустрічаємо українку Анну, яка змушена покинути рідний край і знаходить себе на новому місці, працюючи продавчинею морозива. Вона проходить через безліч невдалих побачень, шукаючи відповіді на питання про кохання та самоідентифікацію. Нові знайомства з сирійкою Хавою, португалкою Катаріною та іншими жінками різних країн допомагають Анні зрозуміти себе та світ навколо.

Подорож Анни до самопізнання не легка, але вона знаходить сили бути відвертою з собою. Її пошук себе та свого місця в новому житті стає важливим етапом у розвитку не лише як особистості, але й як жінки, що шукає своє щастя та зрілість.

“Переміщені” – це книга про відвагу приймати зміни, про важливість відкриття для нових можливостей та процесу самопізнання. Це оповідь, яка змусить читачів задуматися про своє місце у світі та про значення внутрішньої чесності.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Переміщені» Alina Ross онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka