«Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих» Алекс Михаэлидес

«Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих» Алекс МихаэлидесНазва: Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих
Письменник: Алекс Михаэлидес
Рік: 2021
Жанри: Детективи

Анотація до книги «Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих» Алекс Михаэлидес

1940-ві. Циркачка Вілл Паркер завдяки своєму вмінню метати ножі рятує життя найкращої приватної детективки Нью-Йорка Лілліан Пентекост. І невдовзі отримує пропозицію, яка назавжди змінить її долю. Лілліан більше не може самотужки вести розслідування, тому наймає Вілл як помічницю. Через кілька років напарниці беруться за загадкову справу Коллінзів.

Абіґайль Коллінз забили до смерті кришталевою кулею під час гучної гелловінської вечірки. Відсутність підозрюваних та доказів, загадкові послання від покійників — і ніби цього замало, все ускладнює ще й закоханість Вілл, через яку вона може стати наступною жертвою.

«Удача на боці мерця» має гострий як бритва стиль, тонни таланту, іронічні почуття гумору і всі найкращі елементи по-справжньому гарного нуарного роману, а також безліч власних оригінальних поворотів» – Тана Френч