«Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

 «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід РобсонНазва: Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо
Письменник: Девід Робсон
Рік: 2021
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Зарубіжна освітня література, Прикладна і науково-популярна література

 

Анотація до книги «Пастка зарозумілості. Чому розумні люди вчиняють тупо» Девід Робсон

Інтелектуали, що здатні на безглузді вчинки? Розумні люди, які помиляються частіше, ніж пересічні особи та ще й не вчаться на власних помилках? Нонсенс? Ні, наукова статистика. Але що саме спровокувало трансформацію інтелекту з благословення на прокляття? Корінь зла криється у явищі, яке Девід Робсон визначив як пастку зарозумілості. Він дослідив, що спонукає розумних людей вчиняти тупо, та визначив, як убезпечити себе від необачних рішень, дурних коментарів та безглуздих вчинків, які здатні зруйнувати імідж «людини розумної». Як високий рівень IQ, освіта й досвід можуть породити дурість. Що саме кмітливі люди не можуть засвоїти. Поради для розпізнання брехні та дезінформації. Вихід із пастки зарозумілості: інструментарій аргументації та ухвалення рішень тощо.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka