«Паризькі апартаменти» Люси Фоли

 «Паризькі апартаменти» Люси ФолиНазва: Паризькі апартаменти
Письменник: Люси Фоли
Рік: 2024
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Паризькі апартаменти» Люси Фоли

«Паризькі апартаменти» Люси Фолі – це захоплюючий психологічний трилер, що переносить читача в саме серце Парижа, де за фасадом елегантних будинків приховані таємниці та інтриги. Джесс, намагаючись утекти від свого минулого, вирушає до Парижа до зведеного брата Бена, який живе в розкішних апартаментах. Однак, приїхавши до місця призначення, вона з’ясовує, що брат зник без сліду.

Занепокоєна Джесс починає пошуки Бена, спілкуючись з його сусідами, кожен з яких здається підозрілим. Кожен мешканець будинку – світська левиця, «хороший хлопець», випивака, дівчина на межі нервового зриву, та загадкова консьєржка – приховує свої секрети. Кожен має свої мотиви, і всі вони можуть бути причетні до зникнення Бена.

Роман майстерно тримає у напрузі, розкриваючи поступово таємниці апартаментів і їхніх мешканців. Кожна нова деталь, яку дізнається Джесс, лише заплутує справу ще більше, викликаючи нові питання і підозри. «Паризькі апартаменти» – це історія про довіру і зраду, про те, як легко загубитися в чужому житті, і як важко знайти правду серед брехні. Ця книга не залишить байдужим жодного читача, даруючи захопливу подорож у світ загадок і несподіваних поворотів.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Паризькі апартаменти» Люси Фоли онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka