«Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стів Пітерс

«Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стів ПітерсНазва: Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму
Письменник: Стів Пітерс
Рік: 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст

 

 

 

Анотація до книги «Парадокс Шимпанзе. Менеджмент розуму» Стів Пітерс

Всі ми народжуємося з певними особливостями, з яких одні доведеться просто прийняти, інші по можливості змінити. І тут дуже важливо вміти відрізняти одні від інших. Саме цьому навчає професор Стів Пітерс на прикладі лімбічної системи мозку, яку він називає Шимпанзе.

Парадокс полягає в тому, що шимпанзе може бути вашим найкращим другом і найзапеклішим ворогом. Ви не відповідаєте за природу свого шимпанзе, але можете керувати ним. Управління своїми емоціями та думками – це навичка, опанувати яку вам допоможе книга «Парадокс Шимпанзе».

Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи в клінічній психіатрії, спостереженнях за пацієнтами та спортсменами, яких консультує, Стів Пітерс пояснює, як і чому діє ваш шимпанзе, і дає конкретні поради щодо управління ним.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka